ביטוח לעסקים


מה זה בעצם ביטוח לעסקים ?

כבעל עסק חשוב שתדע שבין אם אתה בעל עסק גדול או קטן, בין אם העסק שלך ותיק או חדש בשוק, כדאי שתמיד תיקח בחשבון גם את הסיכונים שהוא טומן בחובו. אנו, בסוכנות הביטוח אשכול פור יו מעמידים לרשותך ביטוח לעסקים על מנת שאתה ועובדיך תהיו מוגנים בכל זמן. מגוון  המרכיבים הביטוחיים אותם אנו מציעים לבעלי עסקים כמוך מספקים כיסוי לכל מקרה בו עלולים להיגרם נזקים לעסק עצמו (מבנה ותכולה) או לעובדים בו בעקבות פגיעה ברכוש הפיזי או הרוחני של העסק. מכיוון שמאפייני כל עסק הם יחודיים לו, אנו מעמידים לרשותך את מיטב סוכני הביטוח המתמחים בהתאמה אישית של ביטוח לעסקים כך שינתן מענה לכל צרכייך.

כבעל עסק חשוב ששלושת המרכיבים הבאים יהיו חלק בלתי נפרד מביטוח העסק שלך:

  • חבות מעבידים - סעיף זה מכסה את האחריות שלך כלפי עובדיך במקרה של נזקי גוף (פגיעה גופנית או במקרה של מוות) הנגרמים כתוצאה ממחלה או תאונה שהתרחשה בגין עבודתם בעסק שלך. רכיב זה של ביטוח עסקים מכסה גם הוצאות משפטיות סבירות בגין תביעה מצד העובד הנפגע.
  • אחריות מקצועית - כבעל עסק אתה חשוף מדי יום לתביעות הנוצרות כתוצאה ממקרים של רשלנות מקצועית, הפרת חבות מקצועית, מחדל או מעשים שנעשו בתום לב. ביטוח אחריות מקצועית כמרכיב של ביטוח עסקים יאפשר לך להיות מוגן מפני מקרים אלו ויעמיד לרשותך הגנה מפני תביעות וכיסוי הוצאות ההגנה משפטית
  • צד ג' - ביטוח אחריות כחלק של ביטוח עסקים, מספק לך, המבוטח, ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי להגנה מפני מצבים בהם עלולה להתרחש פגיעה לגוף או לרכוש של צד שלישי (אדם שאינו מבוטח או עובד בעסק שלך). הפוליסה אף מכסה הוצאות משפטיות סבירות.
ט.ל.ח כל האמור לעיל בכפוף לתנאי וסייגה הפוליסה

אנו זמינים לכל עניין: