ביטוח רכב


רכב הוא נכס יקר ועל כן חשוב לבטחו בצורה חכמה כך שהביטוח יתאים לצרכיך ויכיל את כל הכיסויים במקרה של פגיעה בך, בנוסעים ברכב או ברכב עצמו. אנו, בסוכנות הביטוח אשכול פור יו מתמחים בהתאמה אישית של פוליסת הביטוח ללקוח וכל זאת תוך שירות אישי ומקצועי, כך שתוכל לישון בשקט ולדעת שיש לך סוכן הקשוב לך בכל זמן בו תזדקק לו.

קיימים 3 סוגים של ביטוח לרכב:

כל אחד מהביטוחים מספק לך, המבוטח, כיסוי מסוג שונה:

  • ביטוח חובה - כל בעל רכב בישראל מחויב ברכישת ביטוח זה על פי חוק ביטוח רכב מנועי חדש תש''ל 1970. ביטוח זה מכסה נזקי גוף שקרו לנהג הרכב עצמו או לנוסעים בו ולכל אדם אחר שמצא עצמו נפגע מתאונה בה רכב זה היה מעורב.
  • ביטוח מקיף - ביטוח רכב זה הוא ביטוח רשות וייחודו בהיותו רחב ועל כן הוא מספק לך שקט נפשי. ביטוח זה מבטיח לך כיסוי ביטוחי למצבים שונים בהם לרכבך נגרם נזק (ו/או לצד ג') כתוצאה מתאונת דרכים, גניבה, נזקי אש, גניבה ועוד.
  • ביטוח צד ג' - זהו ביטוח רשות בלבד, אשר כשמו כן הוא: מעניק כיסוי ביטוחי רק לנזק שגרם הרכב שלך לצד שלישי והכוונה היא לפגיעה ברכב של נהג אחר או לפגיעה ברכושו של אחר. ביטוח רכב זה הוא בסיסי ביסודו ואינו מכסה נזקים שנגרמים לרכבך.סוכנות הביטוח אשכול פור יו מעמידה לרשותך הרחבות חיוניות בעת הרכישה של ביטוח רכב מקיף:

  • ביטוח שמשות - סעיף ביטוח זה מבטיח כיסוי במקרה ושמשות רכבך ניזוקו. השמשות של רכבך הן חלק הנוטה להפגע במקרים של תאונה או פריצה.
    הרחבת כיסוי לשמשות מבטיחה שהשמשה תתוקן ללא השתתפות עצמית
  • ביטוח גרירה - גרירת הרכב ממקום האירוע אל המוסך וכל זאת באופן מיידי וללא תמורה במידה ואינך יכול לנהוג ברכב באופן עצמאי עד למוסך הקרוב.

 

 


ט.ל.ח כל האמור לעיל בכפוף לתנאי וסייגה הפוליסה

אנו זמינים לכל עניין: