ביטוח רכב נכה


קהילת הנכים בישראל היא פלח שוק הדורש ביטוח רכב מיוחד המותאם אישית לצרכיו של כל  נכה, סוג הרכב שלו והאיבזור המצורף לו. למעלה מ- 10% מתושבי מדינת ישראל מוגבלים בתנועתם ורבים מהם נזקקים לרכב המותאם במיוחד לצרכיהם.
הערך המוסף שלנו, אנשי סוכנות הביטוח אשכול פור יו, הוא שאנו מכירים באופן אישי ומקרוב את צרכיו של ציבור הנכים בישראל ומודעים לצרכיו היחודיים ולכן, החלטנו להשתתף במאמץ ולהקטין את הפרמיה עבור קהל לקוחות זה.
אנו מתמחים בהתאמת הפוליסה לכל לקוח ולכל רכב תוך יחס אדיב וליווי אישי ובמחירים אטרקטיביים במיוחד- לרווחת ציבור הנכים בישראל.
אשכול פור יו, מודעת היטב לכל השלבים אותם אמור נכה לעבור מול גופים כגון הביטוח הלאומי ובעת תביעות ועל כן אנו מציעים לך את כל הידע הנרחב שלנו בתחום ומקלים עליך במאד את התמודדותך מול הרשויות והגופים המעורבים בתהליך. בנוסף, מובטח לך  שבמקרה של תביעה תזכה לשירות המקצועי והאמין ביותר, המתאים במיוחד לצרכיך. 


מהי פוליסת ביטוח רכבי נכים?  
מדובר בפוליסה רגילה שאליה מתווספים שירותי ביטוח המותאמים ספציפית לנכים. רכבי נכים מאובזרים באיבזור מיוחד כגון: דוושות הפעלה ידניות על ההגה, מעלון, מערכות הגבהה וכו'. אביזרים אלו מייקרים באופן משמעותי את ביטוח רכב הנכים. מרכיב נוסף המשפיע על גובה הפרמיה הוא שעל פי רוב, רכבי נכים הם רכבים גדולים משנתונים אחרונים והם דורשים מיגון יקר, וכך נוצר מצב שבו ההבדל במחיר של פוליסה רגילה למחירה של פוליסה לרכב נכה עלול להסתכם בהפרש של אלפי שקלים.

הטבות באשכול פור יו בביטוח לרכב נכה
כדי למנוע ממך הוצאות מיוחדות אנו מעמידים לרשותך פוליסות ביטוח ובהן תמצא בין השאר את ההטבות הבאות:
א. פוליסת חובה במחיר מופחת
ב. פרמיה נמוכה משמעותית מהמקובל בביטוחים מקיפים מסוג זה עבור ביטוח אביזרים לנכה.

זכאות לקבלת רכב נכה

כיצד נרכש רכב נכה

ארגונים לבעלי צרכים מיוחדים

גמלת ילד נכה

שווים של אביזרי רכב נכה

העמדת רכב בחניית נכים

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים בישראל

תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

 ט.ל.ח כל האמור לעיל בכפוף לתנאי וסייגה הפוליסה

אנו זמינים לכל עניין: