חזון החברה


המקצועיות שבביטוח

אנו בסוכנות הביטוח אשכול פור יו חרטנו על דיגלנו לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר תוך מקצועיות, אמינות ויחס אישי.

בית חם ללקוחות ולסוכנים

הסוכנות גאה בכך שהיא מהווה בית מקצועי וחם הנותן לסוכני הביטוח העובדים עימה כלים ניהוליים, סביבת עבודה מתקדמת, הכשרה וידע מקצועי רב למקסום הפוטנציאל שלהם, כך שהם מצידם יכולים לתת ללקוחותיהם את מירב הפתרונות הביטוחיים תוך ראייה הוליסטית של צורכיהם.

ביטוח בידיים טובות

לקוחותינו נהנים מליווי אישי לאורך שנים רבות וזאת תוך התחשבות והתאמה מירבית לצורכיהם המשתנים לאורך תקופות ומצבים שונים בחייהם. הליווי מספק להם שקט נפשי, המאפשר להם להתמודד ביתר קלות גם עם מצבים בלתי צפויים העלולים להופיע לאורך שנות הביטוח שלהם. בעת תביעה, טובת הלקוח עומדת תמיד לנגד עינינו ואנו מעמידים לרשותו ליווי צמוד עד לסיום התהליך, כשהמטרה החשובה ביותר עבורנו היא להקל עליו את ההתמודדות, להשיב את שהיה לו ולתת לו את הפתרונות ההולמים ביותר תוך מזעור הנזקים והפגיעות.

מידע נגיש בכל עת

לרשות לקוחותינו עומד מגוון של ערוצי מידע ושירות כך שהם יכולים להתעדכן בכל עת במצב תוכניות הביטוח האישיות והחסכונות שלהם. אתר האינטרנט שלנו מתעדכן באופן שוטף ומעמיד לרשות לקוחותינו את האפשרות להורדה ישירה של טפסים שימושיים. בנוסף, אנו דואגים לשמור על קשר רציף עמם ולעדכנם באמצעות דואר אלקטרוני.
אשכול פור יו, הסוכנות המובילה בתחום מתן שירותים ופתרונות ביטוח לסוכנים וללקוחות, שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה את מיטב מוצרי הביטוח הקיימים כיום בשוק, תוך עבודה עם מיטב סוכני הביטוח העצמאיים.
הסוכנות הוקמה לפני כעשר שנים על ידי חיים לוי, אשר שימש במשך שנים רבות כמנהל יחידת אשכולות- יוניט הסוכניות הגדולות בפניקס ובעל תואר ראשון בכלכלה ומשפטים, ותואר שני MBA במנהל עסקים. הסוכנות מנוהלת מאז במשותף עם אחיו שי לוי, בעל תואר בהנדסה, תעשיה וניהול.

אנו זמינים לכל עניין: